Hafif Çelik Ev Nedir

Prefabrik Evlerin Bakımı Nasıl Yapılır

Her evin kendine özel bakıma ihtiyacı olduğu gibi prefabrik evlerinde bakıma ihtiyaçları vardır. Prefabrik evlerdeki evin ısı, elektrik ve su sistemlerinin bakımının yapılması gerekmektedir. Ayrıca evlerin yapımında kullanılan farklı malzemelerden dolayı duvarlarda küçük çatlaklar oluşabilmektedir. Bu sebeple oluşan çatlar mastik yardımıyla kapatılarak renk ayrımı oluşmaması için daha sonrasında boya işlemi uygulanmaktadır.

Prefabrik evler de zamanla oluşan deformasyonlar için bakım yapılması gerekmektedir. Ancak bakımının ne zaman olacağı hangi sıklıkla yapılacağı sizlere kalmış bir durumdur. Ayrıca Evlerinizin yapımında kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzemeler evlerinizin bakım maliyetini de düşürürken bakım ihtiyacını da azaltmaktadır.

Prefabrik Evlerin Hangi Bakıma İhtiyacı Vardır

Prefabrik evlerde, en çok önemli olan duvarlarda oluşabilecek çatlaklardır. Bunun sebebi ısıya karşı genleşebilme özelliğinin olmasıdır. Diğer bakım ihtiyacı ise boya bakımının yapılmasıdır. Her evde olduğu gibi prefabrik yapılarda kullanıma göre zamanla boyalarda bozulmalar olabilmektedir. Ayrıca su, elektrik ve yalıtım tesisatlarının da kontrollerini yapmak gerekmektedir. Bunları maddeler halinde sıralayacak olursak;

Prefabrik Ev Projeleriniz için bizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Hayalindeki Prefabrik Ev için Teklif Al

Sas Prefabrik Evler olarak vizyonumuz geniş ve derindir. Pek çok pazarda, coğrafyada ve tipolojide, ekip üyelerimiz sektördeki en iyi profesyonellerden bazılarıdır. Çalışmalarımızı dört kategoride gruplandırdık: prefabrik evler, prefabrik yapılar, modern prefabrik evler ve ekonomik prefabrik evler.