Prefabrik Evler

Modern Prefabrik Evler/Prefabrik Evler
Prefabrik Ev

Sas Prefabrik Ev & Yapılar

Sas Prefabrik Ev & Yapılar firması olarak prefabrik evler, prefabrik yapılar, modern prefabrik evler, ekonomik prefabrik evler alanlarında hizmet vermekteyiz. Tamamlanan işler portföyümüz, ülke çapındaki müşteriler için çok beğenilen ve ödüllü projeleri içerir.

Prefabrik Ev Özellikleri

Prefabrik ev, duvar, kapı ve diğer tüm parçalarının fabrikada üretilip daha sonra evin yapılacağı yere oturtulduğu ev tipidir.Prefabrik evlerin inşası için herhangi bir temel gerekmez. Bu evler genellikle bir ya da iki katlıdır. Pek çok avantaja sahip olan prefabrik evlere de, tıpkı diğer evlere olduğu gibi ses ve ısı yalıtımı yapılır. Ayrıca elektrik tesisatı ve kanalizasyon sistemine de sahiptirler.

Kişilerin yerleşim planına ve alanına göre tasarlanan prefabrik evler, istendiği zaman sökülüp başka yere taşınır. Uzun imalat süreleri, prefabrik evlerde kısalır ve bu evlerin işçilik maliyeti daha düşüktür. Daha önceden planlanıp üretildiği için tüm ihtiyaçları rahatlıkla karşılar. Özellikle deprem ve toprak kayması gibi durumlara karşı daha dayanıklıdır.Prefabrik Ev özellikleri arasında çevre dostu olması da önemlidir.

Prefabrik Ev Avantajları

  • Çeşitli modeller sunduğu için zevklerinize uygun bir eve sahip olabilirsiniz. Evinizin büyüklüğü, oda sayısı, yapısı, kat sayısı, balkonu gibi daha pek çok özelliğine siz kara verebilirsiniz.
  • Hafif malzemelerden üretildiği için prefabrik evler, depreme dayanıklıdır.
  • Kısa süre içinde montajlanıp oturmaya hazır hale gelir. Böylece çok hızlı taşınabilirsiniz.
  • Ekonomik bir ev tipi olduğu için bütçenize uygun bir prefabrik ev inşa edebilirsiniz.
  • Taşınabilir yapıda olan prefabrik evleri, belli ölçülerde taşıyıp kaydırmak mümkündür.
  • Isı ve ses yalıtımı özelliğine sahip olduğu için her mevsimde kullanılabilir. Malzeme seçimi konusunda özgürlük sunar.

Hayalinizdeki prefabrik ev projeniz için bizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Hayalindeki Prefabrik Ev için Teklif Al

Sas Prefabrik Evler olarak vizyonumuz geniş ve derindir. Pek çok pazarda, coğrafyada ve tipolojide, ekip üyelerimiz sektördeki en iyi profesyonellerden bazılarıdır. Çalışmalarımızı dört kategoride gruplandırdık: prefabrik evler, prefabrik yapılar, modern prefabrik evler ve ekonomik prefabrik evler.