Hakkımızda
Prefabrik Evler/

Hakkımızda

Sas Prefabrik Evler & Yapılar Kimdir

2009 yılında faaliyetlerine başlamış olan Sertürk Yapı Metal Otom Mak San Tic Aş firmasında 2018 yılında yönetici kadrosunda çalışmaya başlayan Ahmetcan Karakaya ve Salih Buğra Altuntaş bu firmada başlıca Enerjisa, Bereket Holding, Limak, İçtaş, Mavibayrak Enerji ve Mercedes gibi firmalarla değişik projeleri ilerletmiş ve müşteri memnuniyeti ile işleri teslim etmiştir.

2022 senesi sonlarında Sertürk firma sahibi Serdar BAYSAL ile ortak olarak Ahmetcan KARAKAYA ve Salih Buğra ALTUNTAŞ yeni bir firma üzerinden ilerleme kararı almışlardır. Bu kararın ana sebebi Sertürk firmasının yeterince müşteriye sahip olup yeni kurulacak firmada aynı kalitedeki yeni bir müşteri portföyü oluşturmaktır.

Sas Prefabrik Ev & Yapılar firması olarak prefabrik evler, prefabrik yapılar, modern prefabrik evler, ekonomik prefabrik evler alanlarında hizmet vereceğiz

Tamamlanan Projeler

25+

Hizmet

4

Kuruluş Tarihi

2023

Referanslar

30+

Hayalindeki Prefabrik Projelerin için Konuşalım

Sas Prefabrik Evler olarak vizyonumuz geniş ve derindir. Pek çok pazarda, coğrafyada ve tipolojide, ekip üyelerimiz sektördeki en iyi profesyonellerden bazılarıdır. Çalışmalarımızı dört kategoride gruplandırdık: prefabrik evler, prefabrik yapılar, modern prefabrik evler ve ekonomik prefabrik evler.