Hafif Çelik Ev Nedir

Hafif Çelik Ev Nedir

Geçmişten günümüze dayanan hafif çelik evler ilk olarak evlerin çatılarında kullanılmaya başlanmıştır. Zaman içerisinde gelişerek taşıyıcı duvar ve döşeme panellerinde kullanılmaya devam etmiştir. Bu panellerin üretimi, sıcak daldırma işleminden sonra galvanizli üretilen soğuk şekillendirme işlemi sonucunda imal edilmektedir. Fabrikalarda CNC tezgahlarındaki makinelerde gerekli malzemelerin üretimi sonucunda evin kurulacağı alana getirilmesi ile montajlama işlemleri yapılmaktadır.

Hafif Çelik Ev

Hafif çelik evler, genellikle konteyner yapılarda tercih edilen dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar haline gelmiştir. Hafif çelik evlerin profil yapıları U, C, Z gibi farklı profillerde olabilmektedir. Bu profillere ait kalınlıkları değişkenlik gösterebilirken, genellikle 0.5 mm ile 2.5 mm kalınlığında üretilmektedir.

Hafif Çelik Evin Özellikleri Nedir

Hafif Çelik Ev için bizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Hayalindeki Prefabrik Ev için Teklif Al

Sas Prefabrik Evler olarak vizyonumuz geniş ve derindir. Pek çok pazarda, coğrafyada ve tipolojide, ekip üyelerimiz sektördeki en iyi profesyonellerden bazılarıdır. Çalışmalarımızı dört kategoride gruplandırdık: prefabrik evler, prefabrik yapılar, modern prefabrik evler ve ekonomik prefabrik evler.