Ekonomik Prefabrik Evler

Prefabrik Evler/Ekonomik Prefabrik Evler
Prefabrik Ev

Sas Ekonomik Prefabrik Evler

Sas Prefabrik Ev & Yapılar firması olarak prefabrik evler,prefabrik yapılar, modern prefabrik evler, ekonomik prefabrik evler alanlarında hizmet vermekteyiz. Tamamlanan işler portföyümüz, ülke çapındaki müşteriler için çok beğenilen ve ödüllü projeleri içerir.

Ucuz - Ekonomik Prefabrik Evler

Arama kriterlerimizden biri ya da birkaçı olan ucuz prefabrik, ucuz prefabrik ev, ucuz prefabrik evler ve ekonomik prefabrik evler genellikle fiyatı düşük tutup kalite aradığımız zamanlarda başvurduğumuz arama biçimidir. Fakat prefabrik sektöründe muadil ve birbirine benzer çok fazla çeşit olduğundan genellikle fiyat olarak hangi firma ya da ürün bize cazip geliyorsa onları seçmekteyiz. Tabi ki bu seçim çoğunlukla bizi yanlış bir karara sürüklemekte ve memnun kalmayacağımız bir ürünü almamıza sebep olabilir.

Avantajları

  • Ekonomik: Bu tarz evlerde daha az malzeme ile üretim yapılarak, soğuk şekillendirme işlemi sayesinde ekonomik fiyatlar ortaya çıkar.
  • Boyutsal Stabilite Sağlar: Hafif çelik evler cansız özelliklerde oldukları için çürüme durumu ile karşı karşıya kalınmaz. Ayrıca çatlamayan ve genleşmeyen özelliğine sahiptirler. Genleşmeyen yapıya sahip evler boyutsal olarak stabilite sağlamaktadır.
  • Hafif ve Dayanıklılık Sağlar: Hafif çelik malzemeleri soğuk şekil verme yöntemi ile imal edilmektedir. Aynı zamanda yük taşıma kapasitesi yüksek ve depreme dayanıklı yapılardır. Sadece aynı boyutlarda yapılan beton evlere nazaran daha hafiftirler. Bu da evin yükünü azaltmasına ve depreme olan dayanıklılığının artmasına yol açmaktadır.
  • Kolay Kurulum İmkânı: Hafif çelik evlerin inşaatı kolaylıkla yapılmaktadır. Ayrıca bu yapılar hızlı sökülüp tekrardan kurulabilen yapılardır.

Hayalinizdeki ekonomik prefabrik ev projeniz için bizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Hayalindeki Ekonomik Prefabrik Ev için Teklif Al

Sas Prefabrik Evler olarak vizyonumuz geniş ve derindir. Pek çok pazarda, coğrafyada ve tipolojide, ekip üyelerimiz sektördeki en iyi profesyonellerden bazılarıdır. Çalışmalarımızı dört kategoride gruplandırdık: prefabrik evler, prefabrik yapılar, modern prefabrik evler ve ekonomik prefabrik evler.